Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Siz değerli müşterilerimize her alanda kaliteyi hissedebileceğiniz yenilikçi mühendislik çözümleri üretirken, ihtiyaçlarınızı algılayarak alışılagelmişin dışında hizmetler sunmaya gayret etmektir.

Projelerimizde inşaat sektörünün tüm yasal prosedürlerini uygulayarak taahhüt ettiğimiz zaman ve standartlarda projeyi sonuçlandırmaktır.

Attığımız her adımda çağın gereksinimlerini göz önünde bulundurarak, çevre dostu yapılar üretmektir.

MİSYON

İnşaat sektöründe temel esas olan emniyet, estetik ve ekonomi döngüsünü sağlamak, üstlendiğimiz projelerin müşterilerimize en yüksek değer ve memnuniyet sağlayacak şekilde gerçekleştirilmesi için, en yeni ve en modern mühendislik ve inşaat teknolojilerini sağlamak, gelişmekte olan teknolojiyi sektöre yansıtmak ve minimum maliyet, minimum kar marjı ile maksimum kalite ve müşteri memnuniyetini sağlamak, sektörde müteahhitlik mühendislik hizmetini tam anlamıyla vermektir.

VİZYON

Tüm mühendislik hizmetlerinde en son teknolojiyi ve yenilikleri kullanır. Daha etkin sonuçlar için sürekli yenilikçi mühendislik çözümleri üretir, araştırır ve bunları gerekli tüm standartları yerine getirerek doğru bir şekilde uygular.

FAALİYET ALANLARIMIZ

Kalite ve güvenden ödün vermeden, kendinizi ayrıcalıklı hissedeceğiniz konut projeleri üretiyoruz.
Her tür yapının, statik, mimari, elektrik ve sıhhi tesisat açısından projelendirilmesi, mevcut yapıların durumları ile ilgili deprem riski açısından teknik raporları, faaliyet alanlarımızdan bazılarıdır.
6331 sayılı iş sağlığı ve güvenliği kanunu ile getirilen tüm iş yerlerinde risk değerlendirmesi yaptırma ve iş güvenliği uzmanlığı hizmeti alma zorunluluğu ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.
01.01.2011 tarihi itibariyle yapı ruhsatı alan binalara, yapı kullanım izni aşamasında getirilen zorunlu Enerji Kimlik Belgesi' ni en kısa sürede sizlere sunuyoruz.
İş Sağlığı & Güvenliği

RİSKLİ YAPI TESPİTİ

Eski binalarınızın 6306 sayılı kanun kapsamında riskli yapı tespitini yaparak, devlet desteği ile yeniliyoruz.

Gerekli Evraklar & Dilekçe Örneği
FTS İnşaat'dan;

Haberler & Duyurular

Yaşatığınız yerin risk tespitini…

Kentsel dönüşüm projeleri inşa eden ve projelerden ev alanlar için önemli bir düzenleme yürürlüğe girdi.

Devamı
6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği…

Kentsel dönüşüm projeleri inşa eden ve projelerden ev alanlar için önemli bir düzenleme yürürlüğe girdi.

Devamı
Kentsel Dönüşüme Harç Muafiyeti Geldi

Kentsel dönüşüm projeleri inşa eden ve projelerden ev alanlar için önemli bir düzenleme yürürlüğe girdi.

Devamı